Sculpting Day Cream 50 ml 45+

Şekillenirici Gündüz Kremi "NAT'AURA" 45+

Organik gül yağı ve argan yağı ile formüle edilmiş gündüz kremi. Cildi derinlemesine nemlendirerek, cilde elastikiyet kazandırmaya yardımcı olur. Dış etkenlerden yada kuruluktan meydana gelebilecek kırışıklık oluşumuna karşı veya erken yaşlanma risklerine karşı önlem almayı hedefler. Cildin daha sıkı, daha canlı ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. 45 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. %96 doğal içeriğe, %45'de organik içeriğe sahiptir. Paraben, koruyucu, silikon ve renklendirici içermemektedir. Klinik olarak test edilmiştir.
 
Hacim: 50ml
İçerik:
%96 doğal içerik
%45 organik içerik

ÖNEMLİ BİLGİ: Nat’Aura markalı kremlerin üs kapağı (metal renkli ) açıldıktan ve beyaz kapak üzerine baskı uyguladıktan sonra muhtelif miktarda krem çıkmaktadır. Beyaz kapak üzerine ne kadar fazla baskı uygularsanız krem o kadar fazla çıkar. Mükemmel bir teknoloji ile özel olarak tasarlanmış airless (hava almayan) ambalajlar, doğal ürünü, hava ve el temasından koruyarak bozulmasını engeller.

Sculpting day cream "NAT'AURA" 45+

Optimal day care for the face and neck and decolletage area. Provides skin with moisturizing, nourishing and active protection against environmental aggressors. Restores vitality and hydro-lipid balance of the skin, tightens and firms the epidermis and prevents signs of aging.
Volume: 50ml.

144,00 TL

Kategori: NAT'AURA

Tükendi