Balancing Day Cream 50 ml 30+

Dengeleyici Gündüz Kremi Normalden Yağlıya Dönük Cilt 30+

Normalden yağlıya dönük cilt tipleri için yağ dengeleyici gündüz kremi. Dış etkenden kaynaklanan stres ve yorgunluk gibi problemlere karşı cildi korumaya yardımcı olur. Cildi derinlemesine nemlendirerek pürüzsüz bir görünüm sağlar. Erken yaşlanma riskini azaltarak kırışıklık ve inci çizgilerin oluşma riskini en aza indirgemeyi hedefler. Cilde daha canlı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. 30 ve üstü yaşlar için kullanıma uygundur. %95 doğal , %42 organik içeriğe sahiptir. Paraben, koruyucu, silikon ve renklendirici içermemektedir. Klinik olarak test edilmiştir.

Hacim: 50ml
İçerik:
%95 Doğal içerik
%42 Organik içerik

ÖNEMLİ BİLGİ: Nat’Aura markalı kremlerin üs kapağı (metal renkli ) açıldıktan ve beyaz kapak üzerine baskı uyguladıktan sonra muhtelif miktarda krem çıkmaktadır. Beyaz kapak üzerine ne kadar fazla baskı uygularsanız krem o kadar fazla çıkar. Mükemmel bir teknoloji ile özel olarak tasarlanmış airless (hava almayan) ambalajlar, doğal ürünü, hava ve el temasından koruyarak bozulmasını engeller.

Balancing day cream for normal to oily skin "NAT'AURA" 30+

Care for fresh and radiant skin throughout the day.

Volume: 50ml

The formula provides effective moisturizing and perfect protection from stress and harmful environmental impact. With regular use the skin is revitalized, regains its balance, acquires a fresh and youthful appearance.
144,00 TL

Kategori: NAT'AURA

Tükendi